CENÍK

První nezávazná schůzka je pro Vás vždy zdarma.

V případě zájmu o spolupráci, je cena stanovena individuálně za každý návrh, dle rozsahu požadovaných služeb a složitosti prostoru. Je možný buď kompletní návrh interiéru, nebo výběr jednotlivých fází návrhu. Konečná cena se odvíjí od Vašich preferencí a stanovuji ji až po první schůzce s klientem. Některou ze služeb si můžete vybrat i samostatně, například: barevné poradenství nebo koncept interiéru.

Kompletní návrh interiéru nebo jeho redesign

Navrhnu interiér od A do Z. Od podlahy po strop. Ne vždy se však musí jednat o návrh úplně nového pokoje. Někdy stačí jen jeho „převlečení“, tzv. redesign. 

Koncept interiéru nebo náladová koláž na míru

Jedná se o návod, jak správně uchopit zařizování. Načrtnu pouze náladu interiéru, jeho atmosféru, jaký nábytek vybírat, co jak zkombinovat, jakou použít barevnost, jaké doplňky apod.

Barevné poradenství

Pomůžu vám zorientovat se v problematice barev a jejich kombinací, navrhnu vám několik barevných řešení pro dětský pokoj či jakýkoliv jiný interiér. 

Dekorování interiéru

Připravím návrh dekorací buď dle ročního období, při příležitosti svátků, pomůžu vám s výběrem textilií a jejich kombinováním. Dekorace nejsou jen lapače prachu, ale dodávají vašemu domovu atmosféru.   

Realizace na klíč

Osobně pracuji na proměně interiéru. Můžeme společně vyrazit i na nákupy. Pomůžu Vám s výběrem, poradím kde a co nakoupit.

  

KONTAKTUJTE MĚ