Pomáhám bydlet krásně vašim dětem i vám.

Vystudovala jsem filozofickou fakultu, obor Teorie a řízení kultury. Pracovala jsem v různých oblastech, které však téměř vždy souvisely s krásou. V roce 2015 jsem absolvovala kurz interiérového designu v Online školu bytového designu a podnikání Jany Pěkné, http://janapekna.cz/) a na jaře 2017 jsem ve škole začala i pracovat. 

Interiéry nejen ráda zařizuji, ale s láskou o nich i píšu. Píšu blog a také spolupracuji jako externí redaktor s časopisem DESIGN home&garden a blogem prodeti.cz. Moje články můžete najít i v časopisu Maminka nebo v internetovém magazínu o bydlení Biano.cz. Některé z mých realizací byly nafoceny pro časopisy Nové proměny bydlení a časopis Bydlení. Mám za sebou také spolupráci s IKEA a časopisem Nové proměny bydlení na jarním workshopu, na téma balkony a lodžie. Více o mé spolupráci s médii, najdete na stránce Média.  

Jak začala moje velká interiérová láska?

Jednou jsem chtěla darovat své sestře předplatné časopisu o bydlení. Měli s přítelem velký plán. Koupit a zařídit si nový byt. Potřebovali inspiraci. Abych dobře vybrala, tak jsem si na zkoušku několik časopisů koupila. A bylo to. Už jsem nepřestala. Čím víc časopisů jsem měla doma, tím víc jsem se blížila k zjištění, že bydlet krásně se má. A že chci pomáhat lidem krásně bydlet. Láska byla na světě a dělám to, co mě baví nejvíc. Zařizuji vaše domovy a pomáhám vám bydlet krásně. Mimochodem, koupě bytu se tehdy nekonala, nicméně, bydlení jsem jim po pár letech nakonec zařizovala já. Užitečný dárek…

 

Mám krásnou práci. Splnil se mi sen. Vám pomůžu splnit ten váš. Sen o vašem krásném bydlení.