JAK PRACUJI

Jak pracuji? Jako včelka. Pomáhám vašim dětem krásně bydlet. Pomáhám jim krásně bydlet v Plzni a okolí, ale i jinde. Ani Praha nebo jiný kraj není problém. Pomáhám i online, na dálku, takže pokud potřebujete poradit se zařízením dětského pokoje, kdekoliv, vždy najdeme řešení.  

Navrhnu pro vaše děti zcela nový interiér na míru nebo vám pomůžu s doladěním stávajícího dětského pokoje. Připravím náladové koláže na míru, vyřeším dispozice prostoru, pomůžu vám vybrat nábytek a pomůžu vám s dekorováním, tak aby vše ladilo do posledního detailu.  Všechno může mít podobu kompletního návrhu interiéru nebo se můžeme vydat cestou méně finančně náročnou, a zvolit službu interiérového poradenství na míru.

Krásné bydlení není jen otázkou peněz, ale dobrých nápadů a chytrých řešení. Chce to dávku odvahy, trochu uklidit, roztřídit hračky, s něčím se rozloučit, něco nechat a najít všemu místo. I sebelépe navržený pokojík nebude vypadat dobře, když každá věc nebude mít „kde bydlet“. Nebojte se, se vším vám pomůžu! Navedu vás, pomůžu vám najít styl dětského pokojíčku, zvolím vhodnou barevnost, poradím vám jak rozmístit nábytek. A nezapomenu ani na vaše děti. Navrhuji interiér především pro ně, aby se jim v pokojíčku dobře bydlelo a aby bylo zjevné od dveří, kdo v něm bydlí.

Že to všechno může být drahé? Nemusí. Můžeme se sejít a vše vyladit formou konzultace, můžete si nechat navrhnout jen část interiéru, udělat jakýsi „mininávrh“, návrh toho, s čím máte největší potíž. Nebo si můžete nechat navrhnout rovnou celý dětský pokoj.

Od dětských interiérů ráda utíkám i k těm dospěláckým, nakoukněte do mých realizací. Pokud vás moje práce oslovila, neváhejte a zavolejte mi nebo napište. Určitě najdeme řešení i pro váš interiér. I vy přece můžete bydlet krásně.

POZNEJTE MĚ

Vystudovala jsem filozofickou fakultu, obor Teorie a řízení kultury. Pracovala jsem v různých oblastech, které však téměř vždy souvisely s krásou a estetičnem. Interiéry nejen ráda zařizuji, ale s láskou o nich i píšu. Jednak na svém blogu a taky jsme se mohli potkat v časopise Maminka, v internetovém magazínu o bydlení BIANO.CZ, v časopisu DESIGN home&garden nebo na blogu prodeti.cz. Více najdete na stránce MÉDIA

A jak začala moje velká interiérová láska? Jednou jsem chtěla věnovat své sestře předplatné časopisu o bydlení. Měli s přítelem velký plán. Koupit a zařídit si nový byt. Potřebovali inspiraci. Abych dobře vybrala, tak jsem si na zkoušku několik časopisů koupila. A bylo to. Už jsem nepřestala. Čím víc časopisů jsem měla doma, tím víc jsem se blížila k zjištění, že bydlet krásně se má. A že chci pomáhat lidem krásně bydlet. Láska byla na světě a dělám to, co mě baví nejvíc. Zařizuji interiéry a pomáhám vám bydlet krásně. Mimochodem, koupě bytu se tehdy nekonala, nicméně, bydlení jsem jim po pár letech nakonec zařizovala já. Užitečný dárek…

V roce 2015 jsem absolvovala Online školu bytového designu a podnikání Jany Pěkné, http://janapekna.cz/). Na jaře 2017 jsem ve škole navíc začala i pracovat a pracuji dodnes.  

Mám krásnou práci. Splnil se mi sen. Vám pomůžu splnit váš sen. Sen o vašem krásném bydlení.