Jak to už bývá v lednu, je to měsíc předsevzetí a nových plánů i začátků. Třídíme skříně, zapisujeme se do kurzů, kupujeme vstupy do fit center. Přemýšlela jsem, jak nový rok začít, když si žádná předsevzetí nedávám. Leden je u mě stejný jako duben nebo srpen. Začít se dá vždy. Já jsem se rozhodla, že leden začnu soutěží pro vás. Protože symbolicky, opravdu může začít v lednu něco nového. Nový interiér, nový dětský pokoj. 

Jednou z mých služeb je interiérové poradenství. Výhodou je, že není časově ani finančně tak náročné, jako samostatný návrh interiéru. Jednoduše mi klient pokládá otázky a já na ně odpovídám. Můžete se mě zeptat zcela konkrétně co vás trápí, s čím si nevíte rady ve vašem dětském pokoji, můžeme probrat nákupy, rozmístění nábytku, vybrat barvy nebo materiály. Můžu vám pomoct s tříděním hraček, správně uspořádat dětský pokoj nebo poradit s výběrem textilií. Poradenství může proběhnout u vás doma nebo pohodlně online. Všechno je na míru vám a vašim dětem. Schůzka obvykle trvá 1-2 hodiny a výstupem pro vás je konkrétnější představa, se kterou se snadno posunete dál. 

Interiérové poradenství

Více o  službě interiérového poradenství si můžete přečíst tady

A co jsem pro vás připravila?  Jeden nebo jedna z vás může vyhrát INTERIÉROVÉ PORADENSTVÍ pro dětský pokoj zdarma. Na mém profilu na Instagramu ode dneška probíhá soutěž o INTERIÉROVÉ PORADENSTVÍ ZDARMA. 

Podmínky soutěže hledejte na Instagramu pod tímto obrázkem. Soutěž o interiérové poradenství pro dětský pokoj trvá od 24. ledna 2023 do půlnoci 31. ledna 2023.

soutez

Držím palce a těším se na změny, které společně v pokojíčku pro vaše děti společně vymyslíme. Soutěž probíhá pouze na mém Instagramovém profilu, takže kdo mě nesleduje, tak tudy.